Majówka z Niepokalaną

dodano 2 kwietnia 2022

Zapraszamy na Majówkę z Niepokalaną 2 maja 2022 r.

.

.

.

.

.
2 maja (poniedziałek), organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium w Niepokalanowie i Muzeum Chopina w Żelazowej Woli pod hasłem „Majówka z Niepokalaną”.
W programie m.in. Kompleksowe zwiedzanie Niepokalanowa w tym Bazyliki Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask i Sanktuarium św. Maksymiliana Kolbego, Muzeum Ojca Maksymiliana, Celi Aresztowania o. Kolbego, Panorama Tysiąclecia, Muzeum Zakonnej Straży Pożarnej, Modlitwa w Kaplicy Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu Ósmej Gwiazdy w Koronie Maryi Królowej Pokoju – Światowego Centrum Modlitwy o Pokój, Eucharystia z homilią, obiad, zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli oraz unikatowego parku zieleni na terenie muzeum.
Serdecznie zapraszamy przede wszystkim osoby trwające na drodze zawierzenia się Panu Jezusowi w niewolę miłości przez ręce Maryi, bądź pragnących podążać tą drogą.
Koszt 120 zł. Zapisy prowadzi i szczegółowych informacji udziela ks. Michał. Opłaty dokonujemy bezpośrednio przy zapisach. Ilość miejsc ograniczona.
Zapraszamy.
Bazylika-Niepokalanów-Wiosna-Bezkaplica adoracjiDworek_Żelazowa-Wola_NIFC_2-1024x682zelazowa_wola_mostek