Modlitwa w intencji rekolekcji parafialnych

dodano 17 grudnia 2021

Zapraszamy do odmówienia modlitwy

w intencji naszych rekolekcji adwentowych

.

.

.

Modlitwa w intencji Rekolekcji

Dobry i Miłosierny Boże.

Prosimy Cię o błogosławieństwo na dobre i owocne przeżycie rekolekcji adwentowych w tym Sanktuarium Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Radzyniu Podlaskim. Pragniemy, aby wszyscy doszli do poznania prawdy i zostali zbawieni.

Potrzeba nam do tego Twojej łaski i dlatego z ufnością wołamy: „Nabierzmy Ducha i podnieśmy głowy”.

Dopomóż nam dobrze przygotować się do świąt Bożego Narodzenia, aby wszyscy nasi parafianie żyli jak prawdziwi uczniowie Jezusa. Napełnij nas pragnieniem nie tylko ratowania siebie, ale i wszystkich naszych braci, sióstr, naszych członków rodziny, sąsiadów, przyjaciół oraz tych którzy, żyją w ciemnościach grzechu i nawet nie myślą o tym, żeby wrócić do Boga.

Użycz mi prowadzącemu te rekolekcje, światła i łaski, abym głosił słowo Boga i ukazywał to wszystko co prowadzi do bliskości z Jezusem i drugim człowiekiem.   Niech Twoje Boskie słowo nas oświeci i pouczy, uzdrowi i wzmocni, uświęci i zbawi.

Duchu Święty Boże, pomagaj nam, aby przez rekolekcje i spowiedź świętą zostało przemienione moje serce. Oświecaj swoim światłem wszystkich spowiedników, aby byli widocznym narzędziem Twojego Miłosierdzia.

Matko Miłosierdzia i Matko Słowa – Maryjo, bądź Patronką naszego świętego rekolekcyjnego czasu i razem ze świętymi Patronami, św. Siostrą Faustyną, św. Janem Pawłem II, bł. Prymasem Stefanem Wyszyńskim i bł. Ks. Jerzym Popiełuszką wspieraj nas swoim wstawiennictwem.

Prosimy Cię o to, przez Twojego Syna Jezusa Chrystusa. Amen.

  Pod Twoją obronę lub Zdrowaś Maryjo ….

Duchu Święty Boże -zmiłuj się nas nami

Święci patronowie nasi – módlcie się za nami

duch