IV Wakacyjny Zakątek Maryi w sanktuarium

dodano 3 lipca 2021

IV Wakacyjny Zakątek Maryi odbywał

się w sanktuarium

w dniach od 30 czerwca do 3 lipca

.

.

.

.

W dniach od 28 czerwca do 3 lipca w naszej parafii już po raz czwarty odbywał się Wakacyjny Zakątek Maryi.  Uczestniczyło w nich 118 dzieci oraz 20 opiekunów i wolontariuszy. Koordynatorem i prowadzącym to dzieło był ks. Mateusz Gomółka.  Dzieci codziennie uczestniczyły w Eucharystii, spotkaniach w grupach, grach i zabawach sportowych oraz zabawach integracyjnych. Odbyły się także dwa wyjazdy. Jeden do parku linowego, a drugi do Podlaskiego Muzeum Techniki Wojskowej i Parku Trampolin.

W ramach zajęć najmłodsi uczestniczyli w warsztatach garncarskich oraz odbyli podróż w przestworza w mobilnym planetarium. Niektóre dzieci podzieliły się swoimi pasjami, dzięki czemu odbył się pokaz gimnastyki artystycznej. Niezapomnianym przeżyciem dla dzieci było spotkanie z przedstawicielami Państwowej Szkoły Muzycznej w Radzyniu Podlaskim.

Odbywające się co roku to jakże ważne wydarzenie w naszym sanktuarium nie mogłoby odbyć się bez pomocy życzliwych parafian oraz darczyńców indywidualnych, urzędów i przedsiębiorstw.

Dziękujemy sponsorom: Starostwu Powiatowemu w Radzyniu Podlaskim, Urzędowi Miasta Radzyń Podlaski, Urzędowi Gminy Radzyń Podlaski, Przedsiębiorstwu Usług Komunalnych w Radzyniu Podlaskim oraz wszystkim ludziom dobrej woli, których zawierzamy czułej opiece Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.