W dniach 27 czerwca – 3 lipca odbędzie „Zakątek Maryi” – wakacje z Bogiem.
Do udziału zapraszamy wszystkie dzieci z klas II-VIII, zamieszkałe na terenie naszej parafii. Karty zgłoszeń dostępne są w zakrystii oraz do pobrania poniżej. Deklaracje składamy osobiście i bezpośrednio do ks. Patryka do 20 czerwca. Decyduje kolejność zgłoszeń! Liczba miejsc ograniczona! Koszt uczestnictwa 350 zł. W programie m.in. czas na modlitwę, wycieczki, spotkania ze znanymi osobami, warsztaty, pokazy naukowe, gry i zabawy edukacyjne i wiele innych. Zapewniamy opiekę, 2 posiłki dziennie oraz napoje. Ilość miejsc ograniczona.
– Na organizację „Zakątka Maryi” można składać ofiary do skarbony znajdującej się na środku kościoła!

